Transporto - kartová spoločenská hra - PR článok

Najpredávanejšie hry bývajú tie, kde má hráč za úlohu odstreliť iného hráča, nechať ho vybuchnúť alebo zvíťaziť tým, že bude najšikovnejšie podvádzať. Naša predstava o tom, v akom duchu by sa mala niesť skutočná spoločenská hra, je však úplne iná. Hra, ktorá zbližuje rodinu, priateľov a známych by nemala obsahovať agresivitu ani žiadne iné negatívne prvky. Mala by byť skutočne zábavná, mala by dávať možnosť stráviť príjemne spoločný čas, možnosť naučiť sa niečo nové a zlepšiť schopnosti hráčov. Bankrotov, násilia a podvodov je už predsa vo svete viac než dosť.

A tak vznikol nápad na novú kartovú spoločenskú hru Transporto.

 

 

Je to unikátna hra, ktorá sa nesústredí na zničenie súpera, ale na zábavu a dosahovanie vlastného rozvoja. Rozvoja radosti, schopností, komunikácie, vzťahov, logiky, jednoducho pozitívnych vecí.

Je to niečo, čo skrátka ľudia chcú mať doma.

Transporto nevytára porazených a zničených súperov, práve naopak. Vedie k  zlepšeniu nálady a schopností všetkých zúčastnených. V skutočnosti pomáha dospelým mať viac zábavy a deťom okrem iného ukazuje, že úprimná zábava a radosť v živote sú možné a vďaka tomu môžu byť lepším človekom.

Vzdeláva zábavnou formou, zlepšuje vzťahy medzi zúčastnenými a je prínosom po všetkých stránkach.

Túto hru budú hráči jednoducho milovať.

Nuda to má spočítané! Transportujte sa do sveta skutočnej zábavy!

Miro a Vlado